Poděkování

“ Vždy je vhodná doba udělat to, co je správné. “ Martin Luther King, Jr.

Chtěla bych na tomto místě veřejně poděkovat všem, kteří mi a mé mamince celý rok vyjadřovali podporu, ať byla jakékoli formy a rozsahu.

Zejména :

Před rokem nám kluci z různých punkových skupin nabídli pomoc a uspořádali pár akcí, na kterých se vybrala skvělá částka. Tímto ještě jednou děkuji všem skupinám, kapelám a lidem, kteří se podíleli na těchto akcích.

Děkujeme zaměstnancům prodejny BILLA Havlíčkův Brod. Věnovali mi šek, který jsme využily na zaplacení kurzu asistenta pedagoga.

Další poděkování patří firmě ACO a rodinnému centru Motýlek, Martině Dočekalové a Zuzaně Siwkové a všem, kteří podpořili akci „Zumba pro Viktorku“

Z celého srdce také chceme poděkovat organizátorům akce „Jízda pro život – pro Viktorku“ Hance Oravcové a Peterovi Oravci, Filipovi Závitkovskému za spolu organizaci, Petře Durčanské za skvělé a výborné dorty do dražby, Bohemia Corverting s.r.o, Moto Smrž a Q-lit reklamě za sponzoring. Na této akci se podílelo mnohem více lidí, které tu nejsem schopna vypsat. Díky vám všem vznikla super dokonalá a zajímavé akce. Ukázali jste své čtyřkolé lásky, zatancovali, popili a společně se pobavili.

Tajfun Darts z.s. patří další obrovitánské poděkování. Sport a zábavu spojili v jedno a vznikla tak další charitativní akce.

Děkuji, všichni mi pomáháte více než si myslíte! Táákle vás mám všechny ráda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..